EKMEK ARASI ÜMİTLER

20.00 ₺

Yazar : Zuhal MAYA

Elinizde tuttuğunuz bu kitap, idealist bir öğretmenin hikayesini anlatıyor. Selma aslında öğretmen değil, iyi okullarda okumuş, lüks semtlerde yaşamış biraz şımarık büyümüş bir kız.

Fakat ne yaşadı bilinmez, bir gün tüm hayatını değiştirecek bir karar alıp varoş bir semtte öğretmenlik yapmaya başlıyor. Çalışmaya başladığı bu okul onun için de bir okul olmuş ve Selma adeta burada hayatı öğrenmeye başlamıştı.

Bizler Selma’nın öyküsüne burada dahil oluyoruz. Onun yaşadıklarını kronolojik olmayan bir sıra ile takip etmeye çalışırken aynı zamanda onun hayallerini, hayali arkadaşlarını, çocukluğunda yaşadıklarını da öğreniyoruz.
Burada yazar farklı teknikler kullanarak Selma’nın iç dünyasına bizi dahil etmeye çalışıyor. Onu kimi zaman içsesi ile kimi zaman bir dervişle kimi zamanda yazarın kendisi ile konuşurken buluyoruz…

Kategori: Roman

Tag: Roman

Yazar: Zuhal MAYA

ISBN: 9786059275187

Zuhal Maya,İstanbul üniversitesinde Hukuk okudu. Nedense hiçbir zaman bu mesleği ile kendi arasında bir bağ kuramadı. Uzun ve karmaşık dosyalarla uğrasmak yerine romanların peşinde dolaşmayi tercih etti.
Okumak ve yazmak her zaman en büyük tutkusuydu.
Yazdıklarının bir gün okunabileceğini düşünmeden önce kağıtlara, sonra bilgisayarına, telefonuna, tabletine eline ne geçerse yazıyor yazıyor. Hatta canı sıkılınca Wattpad’de bile öyküler yazıyor.
Öğretmenlik ise hep en büyük tutkusu olmustu.
Şimdilerde Istanbul Üniversitesinde bir bölümden daha mezun olmanın mutluluğunu yaşarken bir başka hayalini gerçekleştirmek için Felsefe okumaya başladı.

Yayın Tarihi: 29/09/2016

ISBN: 9786059275187

Baskı Sayısı: 1. Baskı

Dil: Türkçe

Sayfa Sayısı: 328

Cilt Tipi: Karton Kapak

Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı

Boyut: 13.5 x 21 cm

OKUR BÜLTENİ

Okur bültenimize abone olun,yeni çıkan yayınlarımızdan ilk sizin haberiniz olsun.

Copyrights © 2017 Mevsimler Kitap
Tüm Hakları Saklıdır..